Hakkımızda

    Firmamız ME-FA Dış Tic. Ltd.Şirketi, Kurulduğu 1996 yılından itibaren, Aydınlatma Sektörüne 4500 Metre kare Kapalı alanda Distribütörlük ve Satış konusunda hizmet vermektedir.

    Modern Tasarımları ile Avrupa'da birçok ödüle layık görülmüş ve LED Aydınlatma Armatürleri konusunda uzman, Alman dünya devi WOFI LEUCHTEN(www.wofi.de) Firmasının, Ekim 2014 tarihi itibari ile Türkiye Distribütörlüğünü yapmaktadır.

WOFI LEUCHTEN’ı tanıyalım;

    WOFI LEUCHTEN, 1959/1960 yılında Wortmann ve Filz aileleri tarafından, Sundern şehrinde kurulmuştur. WOFI markası kurucuların soyadının ilk iki harflerine dayanmaktadır. 1964 yılında şirket 30 çalışanı ile daha büyük tesis için Meschede-Freienhol / Sundern taşınmış ve yeni aydınlatma teknolojileri ve yüksek kalitede tasarımlar için yatırımlarda bulunmuştur. 2000 yılında, 14.000 palet alanı ile aydınlatma sektörünün en gelişmiş teknolojik dağıtım merkezlerinden biri olduğu gibi, 2004 yılından bu yana WOFI Almanya pazarı dışında dünya ülkelerinde satılmaktadır. Ar&Ge, Pazarlama-Satış ve Lojistik olmak üzere 180 personel istihdam etmektedir. Ürünlerine (WOFI markalı) 2014 yılından itibaren 5 yıl garanti vererek güvenilirliğini bütün dünyaya ispatlamıştır.

    Sektöre bilgi, birikim, tecrübe ve kalitesi ile hizmet veren firmamız, teknolojik, mimari çizgiye uygun, modern WOFI Led Aydınlatma Armatürlerini siz değerli müşterilerimizle buluşturmanın mutluluğunu duymaktadır.

    Aydınlatma İhtiyacınız varsa ürünlerimizin teknik bilgi ve görsellerini www.wofi.com.tr adresinden inceleyebilirsiniz.

    En iyi kaliteyi ve hizmeti, enhızlı şekilde sunmaya devam edeceğiz.

Saygılarımızla.